Hizmetlerimiz

Plastik, Geri Dönüşüm ve Ambalaj Üretim Tesisi

PE Granül imalatı: 
PE Granül ( Elteks ) = Polietilen: Polietilen, çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir.  Evlerden, sanayi ve işyerlerinden toplanan naylon (PE) atıklar tesisimizde geri dönüştürülerek çeşitli renk ve türlerde granül imalatı yapılmaktadır.

Kullanım Alanları
Çamaşır suyu, şampuan, deterjan vb. bir çok ürünün ambalj üretiminde polietilen granül kullanılır. Aynı zamanda geri dönüşümü sağlanmış PE de kullanılır. Polietilenin geniş bir kullanımı alanı vardır ve çok ucuzdur.

Balonlu Naylon (Ambalaj naylonu) üretimi:
Granül haldeki PE hammaddeden çeşitli sektörlerde Ambalaj olarak kullanılmak üzere balonlu naylon üretimi yapılmaktadır.

2.5 m en ebatına kadar, küçük ve büyük balonlu naylon üretimimiz mevcuttur. Ayrica PE şilteli, kraft kağıtlı, sülfit kağıtlı alüminyum ve metalize lamine edilir. Tek kat, çift kat ve 3 katlı ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizde düşük ve yüksek yoğunluk seçeneklerimiz de bulunmaktadir.

 

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen Çevre Dostu Üretim Mali Destek Programı kapsamında firmamızda Geri Dönüşüm Poşeti üretimine başlanmıştır.

 

Yukarı Dön