Hakkımızda

Ormanlarımızın kağıt ihtiyacından dolayı yok edilmemesini ve dünyamızın yaşanabilir hale gelmesini sağlamak amacıyla 1993 yılında kurulan şirketimiz ; plastik, cam ve metal gibi geri kazanılabilir atıkların değerlendirilmesini,. ülkemizin geri dönüşebilen kaynaklarını %30'lardan, %70 - %75'lere çıkartarak çöpe giden milli gelirimizi geri kazanımını kendine bir ilke edinmiştir. Başlangıçta aylık 200-300 ton olan kapasitemiz sürekli yukarı doğru tırmanan bir ivme ile bu 20 yıl içinde aylık 4500 ton kapasiteye ulaşmıştır. Eski bir saman balya makinesi ile başladığımız balyalama işlerini artık modern teknoloji ile üretilmiş tam otomatik presler ile yapmaktayız.

Vizyonumuz, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için atıkların geri kazanımını sağlayarak, çevre kalitesinin iyileştirilmesine sürekli katkıda bulunmak ve bu ilkemizi gerçekleştirirken dürüstlükten, kaliteden ve hizmetten ödün vermeden birikimlerimizi birleştirip, zaman içinde kendimizi yenileyerek her zaman lider olmak.

Ulusal ve uluslar arası çevre kalite standartları çerçevesinde, yenilikçi uygulamalarımız, teknik bilgi birikimimiz, tecrübemiz, uygun teknoloji kullanımımız, kurumsallaşmış ve etkin organizasyonel yapımız, çevre ve atık yönetimi projelerimiz ile sürdürülebilir gelişme çabasına katkıda bulunmayı kendimize ilke edindik.

Merkezi Demirtaş’ta bulunan Ambalaj Atığı Toplama Ayırma tesisimiz 6400 m2 alanda hizmet vermektedir. Geri dönüşüm sektöründe çalışma alanını genişleten şirketimiz Ambalaj atığı Toplama Ayırma ve Plastik Geri Dönüşüm (granül imalatı) alanında hizmet vermek üzere Bursa Organize Sanayi Bölgesinde yeni bir şube açmıştır. Şubemiz 5000 m2 kapalı alanda Çevre ve Orman Bakanlığından aldığı Ambalaj Atığı Toplama Ayırma ve Ambalaj Atığı Geri Dönüşüm Lisansı ile hizmet vermeye başlamıştır. Ardından Tehlikesiz Atık Toplama-Ayırma Belgesi almıştır. 2012 yılında ambalaj naylonu üretimine başlanmıştır.

Yukarı Dön